ps3 dhe xbox

150 EUR

Shitet nga: mateo bocku 11 Dhj 03:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 2 220 LEK / muaj

ps3 me 2 leva dhe me 7 lojra. xbox me 20 lojra po eshte pa leve
mateo bocku
Në fillim