Ps3 bashke me 2 lojra

35 000 LEK

40 000 LEK

Shitet nga: ilir 09 Pri 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 4 200 LEK / muaj

shitet ps3 i perdorur 6 muaj me 2 lojra
1)GTA V
2)call of duty ghost
dhe 2 leva
Leaflet
Në fillim