PS3 10 COPE SHITEN TE GJITHA BASHKE

150 000 LEK

Shitet nga: .... Dje 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

SHES 10 COPE PS3 SLIM DHE SUPER SLIM. ME CIP DHE PA CIP.ME 8 LOJRAT E FUNDIT TE INSTALUARA BRENDA.ME NGA NJE LEVE SECILA. DHE TRE FISHET PERKATESE .CMIMI 1 MILJON E 500 MIJE LEKE TE VJETRA TE GJITHA BASHKE.NUK SHITEN NJE E NGA NJE.
Leaflet
Në fillim