PS 3 160GB HDD 1 LEVE ORIGJINALE (POSTA FALAS)

Shitet nga: EDI_PHONES Sot 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 810 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
PS 3 160GB HDD 1 LEVE ORIGJINALE DHE 4 DISQE.

Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet rruga MINE PEZA perball hotel TAFAJ ose kur vjen nga qendra 200 metra pa shkuar tek rajoni nr 3 Per oferta ne vazhdim na ndiqni ne Istragram & facebook @edi_phones +355685606609
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim