PlayStation 3 Slim 500GB me cip

Shitet nga: Salti 10 Nën 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet PS3 slim me cip dhe hdd 500gb ne gjendje shum te mir. me fishat e vet dhe nje lev origjinale ne gjendje shum te mir. PS3 ka blur dhe GTA San Andreas per momentin. Mund ti shkarkoj lojra sipas deshires tuaj. cmimi 150 mij lek te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim