Playstation 3 me Multiman (2 leva-Gta 5 etj)

Shitet nga: Ps3 10 Nën 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 LEK   17 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet PlayStation 3 në gjëndje perfekte me çip Multiman , me 2 leva origjinale.Ka 6 lojra të instaluara siç mund të shihen edhe në foto (Gta 5 ; Blur ; Call of Duty Black Ops 1 ; Nba 2K18 ; Call of Duty Black Ops 2; Pes 2013) . I është vendosur çipi i Multimanit përshkak se është më e lehte për t'i hedhur lojra dhe me cmim më të lirë sesa ato pa cip . Sigurisht që Playstationi shoqërohet bashkë me gjithë fishat përkatëse.Ps3 është i gatshëm për çfarë do lloj prove .Mundeni të kontaktoni edhe në Whatsapp. Çmimi i padiskutueshëm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim