Oferta e dites !! Lojera PS3 CIP

1 500 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PlayTirana Dje 12:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Modeli
PS3
Per me shume na kontaktoni ne Instagram @playtirana
Instalime Lojersh per te gjith modelet PS3, me dhe pa CIP
PlayTirana
Ofrojme sherbimet me te mira ne treg per konsolat PlayStation Lojera - Update - Suport teknik etj...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Besim Alla, Tirane Tregoje në hartë
0683399929
https://www.facebook.com/PlayStation.Tirana

Na kontaktoni

PlayTirana
0683399929
Leaflet
PlayTirana
Shiten RAM PC 2x4GB 0 LEK
URGJENT .PC NVIDIA 9400 GT ( 1GB )  4GB RAM DDR2  100 EUR
Okazion ! Shitet PEUGEOT 307 1.9 Nafte 1 600 EUR
GTA 5  Per PS3  pa CIP 0 LEK
Në fillim