Lojra Ps3 origjinale ne disqe

800 LEK

1 000 LEK

Shitet nga: Lojra Sot 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS3
Shiten lojra të ndryshme për Playstation 3 në disqe në gjëndje shumë të mirë. Përveçse atyre në foto kam edhe të tjera , për më shumë mundeni të kontaktoni në WhatsApp (nqs kam si loja që ju dëshironi) . Çmimet varjojnë nga 800-1000 (Fifat e vjetra jane 500 leke) nderkohe Gta 5 eshte nga 1500 leke secila .Ose i ndërroj me disqe ps4 ose levë ps4 .

Mund ti sjell edhe me poste Adex (brenda tiranes-200 leke dhe jashte tiranes 300 leke).
Leaflet
Në fillim