Levë origjinale ps3 me efekt ushtrie

Shitet nga: Leve ps3 12 Tet 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet leve origjinale Playstation 3 ne gjendje perfekte . Eshte perdorur vetem nga une dhe nuk eshte leve e sallave te playstationave. Dallimi i levave origjinale nga ato fallco eshte tek logoja qe kane ne mes te leves , nqs eshte logoja e playstationit atehere eshte origjinale , nqs eshte P3 atehere eshte kineze pra fallco .Eshte e rralle ne llojin e levave te Playstation 3. Eshte blere ne Itali me cmimin 45€ . Shitet per arsye mosperdorimi. Sigurisht qe leva shoqerohet bashke me karikuesin e vet .Mundeni te kontaktoni edhe ne whatsapp. Cmimi i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim