Kthimi i butonave X dhe O PS3

500 LEK

700 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PlayTirana 30 Dhj 14:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Modeli
PS3
Bejme Kthimin e butonave per PS3 , qe ne vend te X duhet te shtypni O. Hedhim lojera per cdo model PS3 (ME CIP DHE PA CIP ) ne te gjita modelet 2000 3000 4000 me super oferte... Na Ndiqni ne INSTAGRAM @playtirana
PlayTirana
Ofrojme sherbimet me te mira ne treg per konsolat PlayStation Lojera - Update - Suport teknik etj...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Besim Alla, Tirane Tregoje në hartë
0683399929
https://www.facebook.com/PlayStation.Tirana

Kliko ketu

PlayTirana
  Online
0683399929

WhatsApp:
0683399929
Leaflet
PlayTirana
Lojera Origjinale + CIP PS3/PS4 @playtirana 0 LEK
Nvidia 9500GT 1GB 64bit 1 500 LEK
Leve PS3 Originale 2 500 LEK
Shitet PC fujitsu ne gjendje perfekte 10 000 LEK
Në fillim