GTA 5 Per PS3 pa CIP

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PlayTirana 04 Gush 13:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Modeli
PS3
GTA 5 Special edition Per PS3 pa CIP si dhe shum lojera te tjera
PlayTirana
Ofrojme sherbimet me te mira ne treg per konsolat PlayStation Lojera - Update - Suport teknik etj...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Besim Alla, Tirane Tregoje në hartë
0683399929
https://www.facebook.com/PlayStation.Tirana
PlayTirana
0683399929
Leaflet
PlayTirana
PES 2013 sezoni i ri PS3 ME CIP 800 LEK
CIP + Lojera PS4 0 LEK
Shitet Iphone 5s 16GB 80 EUR
Shitet Blackberry Z10 3 500 LEK
Në fillim