FIFA 18 per PS3

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PlayTirana 04 Jan 21:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
PlayTirana
PES 2013 sezoni i ri PS3 ME CIP 800 LEK
Shiten RAM PC 2x4GB 0 LEK
Ekrane Iphone 4S te perdorur 1 800 LEK
8GB DDR5 Okazion! AMD RAEDON R9 390 180 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Modeli
PS3
FIFA 18 per te gjith PS3 dhe shume lojera te fundit dhe update te ndryshme
PlayTirana
Ofrojme sherbimet me te mira ne treg per konsolat PlayStation Lojera - Update - Suport teknik etj...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Besim Alla, Tirane Tregoje në hartë
0683399929
https://www.facebook.com/PlayStation.Tirana

Kliko ketu

PlayTirana
  Online
0683399929
Leaflet
PlayTirana
 BEJME PS3 PS4  ME CIP PlayTirana 0 LEK
Bluze e FC BARCELONA 30 EUR
Super oferte Gaming PC Dell 390 EUR
Servis Levash PS3/PS4 0 LEK
Në fillim