Chip PS3 + 20 Lojra sipas deshires falas

1 500 LEK

2 000 LEK

Shitet nga: RedTech Service Dje 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS3
Bejme Chip per te gjithe modelet e PlayStation 3
PS3 Fat, PS3 Slim, PS3 SuperSlim
Si dhe instalim lojrash sipas kerkeses qe doni kontaktoni tek numri me posht

Cmimi:1500
Vetem WhatsApp: +355694490503
RedTech Service
  Online
0694490503
Leaflet
Në fillim