BEJME PS3 PS4 ME CIP PlayTirana

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PlayTirana Sot 12:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

•Instalim Cipi PS3 (Multiman) Per modelet "PHAT" dhe "SLIM" me serialin 20xx, 21xx, 25xx
-----------------------------------------------------------------------------------
•Instalim "Exploit Cip" dhe lojera Dixhitale per modelet ''SLIM" me serialin 30xx dhe modelet "SUPERSLIM" me serialin 40xx
----------------------------------------------------------------------------------
•Hedhim Lojera ne PS4 me sistemin 5.05
-----------------------------------------------------------------------------------
Per me shum rreth cmimeve dhe ofertave ditore na ndiqni ne Instagram @playtirana
PlayTirana

Rruga Besim Alla, Tirane
0683399929
skerdpillati@gmail.com
PlayTirana
0683399929
Leaflet
PlayTirana
Timon PC PS3 PS4 XBOX Logitech G25 5 000 LEK
HDD Laptopi PS3 PS4 500GB 320GB 1 LEK
Lojera PS4 PS3 -
 Super Okazion! Shitet SSD 80GB 2 800 LEK
Në fillim