Shitet ps3

Shitet nga: Klevis 06 Nën 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet ps3 me gjitha fishat dhe me fifa 15 fifa 14 fifa 2010 call of duty black ops 2 haze dragonball xenoverse asasain creed 2 saint row 2 god of war fallout new vegas dhe minecraft
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim