Shitet ps3 me super çmim.

Shitet nga: Klevis 06 Nën 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shtitet ps3 me gjitha fishot dhe me fifa14 ,call of duty black ops 2 fifa2010 god of war fifa 15 fallout new vegas saint row2 asasains creed2 minecraft dragonball xenoverse dhe haze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim