Ps3

200 LEK

Shitet nga: Deni 21 Sht 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Modeli
PS3
PS3 ne gjendje shume te mire pune dhe i paster . Me 4 leva . Esht me cip me 4 lojra . Gta 5 . Blur . Ps3 . Black ops 2 ... cmimi -> 200 mij lek
Leaflet
Në fillim