Shitet salla ps3-4

0 LEK

Shitet nga: Ps3 01 Sht 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
Shiten 8 Ps3 me cip + 1 ps4 +8 tv 5 Samsung 43 pol dhe 3 tv Lg 42 pol.bashk me kolltuqet +kasa +pc...Cmimi esh i diskutueshëm..
Leaflet
Në fillim