Shitet ps3

200 LEK

Shitet nga: Ps 3 07 Jan 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
OkaZion shitet ps3. Ne gjendje te shkelqyer. 3 leva dhe te gjitha lojerat e fundit te blera ne internet.
Leaflet
Në fillim