Shiten 4 ps3

2 000 000 LEK

Shitet nga: Julian 04 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
Shiten 4 ps3 te kompletuar me leva ne gjendje shume te mire,ta paisur me cipa dhe me kolltuqe. Shiten per arsye mos perdorimi dhe mbyllje biznesi.
Julian
Leaflet
Në fillim