Salle ps3

1 EUR

4 000 EUR

Shitet nga: Lori 01 Shk 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
4 tv Samsung 49" polsh, 2 tv LG 49" polsh, 7 ps3 me te 10 lojra secila, blur, provolushen , FIFA etj te gjitha dhe 21 leva.7 kolltuqe, 6 pupa, fisha . Lojrat Jane te istaluara , ps3 Jane te gjitha me cip me fature dhe noteri blerje ,te gjitha jane shume pak te perdorura me te gjithe lojrat e fundit shiten dhe te ndare 0688280049
Leaflet
Në fillim