Salle Playstation Ps3

2 500 EUR

5 000 EUR

Shitet nga: Henri Haxhiu 10 Maj 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
6 PS 3, 5 TELEVIZORE 42" .Kompjuterat jane me cip me te gjitha lojrat te pajisura me te gjitha fishat dhe me 22 leva gjithsej.Cmimi 2500euro i diskutueshem ose 300000 lek i diskutueshem.Kompletet shiten dhe vec e vec.1 set(ps3 me 3 leva,Tv dhe kolltuqet bashke me tavolinat perkatese 50000lek)
Henri Haxhiu
355676026648
Leaflet
Në fillim