Sall Ps3 ps4

0 LEK

Shitet nga: Ps3 29 Gush 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
Shiten 8 Ps3 me cip+1 ps4 dhe 8 tv ..5 Samsung 43 pol.dhe 3 TvLg 42 polesh...kolltuqet ,kasa,dhe pc..Cmimi diskutueshëm...
Leaflet
Në fillim