Ps3

250 LEK

Shitet nga: Redion 14 Jan 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
Shitet ps3 me 4 leva +fishat dhe 10 lojra (fifa 18/19,pes /13 update e reja/18,,call of duty black ops II, blur, gta V , mainecraft, call of duty black ops III , WWE 20K7
Leaflet
Në fillim