PS3

60 000 LEK

Shitet nga: Henri 25 Tet 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
Shes sete me Ps3 me 3leva me te gjitha lojrat e pershira TV 42 polsh se bashku e kolltuqet dhe mbajteset e kembeve perkatese.Cmimi 60000 leke
Leaflet
Në fillim