PS3

150 EUR

Shitet nga: klevis 13 Tet 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
shitet 🎮PS3 ne gjendie shumete mir..
ka 2 leva kontrolli dhe 12💿cd me lojra..cmimi 150💶..tel: 0688627900
Leaflet
Në fillim