PS3

0 LEK

Shitet nga: Dori 24 Dhj 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
shes 3 ps3 dy jan me 3 leva 1 me 2 leva dhe 5 divano me 5 pupa PlayStation 18000 divanet 8500
Leaflet
Në fillim