ps3 ne gjendje perfekt

200 000 LEK

Shitet nga: kesjan 13 Maj 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
shitet ps3 me nje lev 5 lojra te instaluara dhe 14 disqe lojrat me te bukura qe ka 3 ......cmimi pak i diskutueshem te interesuarit te kontaktojn te nr telit
Leaflet
Në fillim