PS3 500 GB

160 LEK

Shitet nga: Sebion 27 Nën 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
Shitet ps3 me 1 leve dhe tre lojra medal of honor resistance 3 mafia 2 cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim