Playstation 3 ps3

160 EUR

Shitet nga: Toni 21 Pri 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
PLAYSTATION 3 SONY (OKAZION)
Shitet playstation 3 ne gjendje shum te mire pune vetem 3 muaj i perdorur, me 2 leva origjinale dhe te gjitha fishat perkatese te reja (HDMI, karikues, etj). Me cip multiman 80 GB, mbi 6 lojra te instaluara. Shitet per arsyje mosperdorimi. Cmimi i diskutushem.
Leaflet
Në fillim