Okazionn shitet ps3

150 LEK

Shitet nga: Ps3 07 Dhj 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
Shitet ps3 ne gjsndje shume te mire. Ka lojera te ndryshme si gta5. Black ops 2. Call of duty ghost. Mortal kombat. Dhe blur me disk. Lojerat me lart jane te blera ne playstation store online. Cmim i diskutueshem
Leaflet
Në fillim