HEDHIM LOJRA NE PS3 PER TE GJITH MODELET 2000

10 LEK

Shitet nga: alison 18 Korr 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
HEDHIM LOJRA NE PS3 PER TE GJITH MODELET.3000 4000 JU MIRPRESIM PS3 DUHET TE JEN ME HD TE PAKTEN 120 GB 160 GB QE TE KEN HAPSIRE PER HEDHJEN E LOJRAVE ....................10.. LEK ...NJE HEDHJE LOJE ..................ju mirpresim telefonatat tuaja...mos hezitoni per cdo sqarim ju informojme ne kohe reale..(((gjithmon me te miret instalojm (((***Fortnite**APEX HIZ1..PUPG Call of duty online....ETJ..)))).per ps4 online dhe ofline)))) .. edhe me update (8.81).(8.82). (8.83) .(8.84.)...(8.85.).(8.86.) PER PS3 ps3 JALYBREAK...abonime PS plus ..
Leaflet
Në fillim