Super ofert PS3

Shitet nga: ledikas 08 Nën 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 LEK

Komuna: Lezhë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet Super ofert....ps3 superslim me cip dhe me nje leve jo origjinale shitet per arsye mos perdorimi me......fifa19. pes18. blur te instaluara....dhe 2 disqe fifa13......dhe tekken tag 2. Dhe me te gjitha fishat perkatese ne gjendje te mire cmimi....130 mi lek i pa diskutuar...me kontaktoni vetem ne wats up flm 0682441239
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim