PlayStation 3 SuperSlim

109 EUR

Shitet nga: fullgore 02 Maj 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 1 610 LEK / muaj

Shitet PlayStation 3 super slim komplet perfshire:
-dy leva playstation 3 origjinale (SONY)
-fisha ushqyese
-dy fisha karikuese per levat te gjata 84cm secila

Lojerat:
-Battlefield 4 Premium China Rising
-GTA IV
-Fifa 14
gjendja e lojerave eshte shume e mire!

Programi OS:
-Programi origjinal i playstation-it dhe update-ja (apdejti) i fundit.

Gjendja:
E perdorur rreth 1 vit (10 muaj)
gjendja e playstationit dhe levave eshte shume e mire!

Ne qofte se doni te negocioni per cmimin,apo doni ulje,na kontaktoni sepse cmimi eshte i diskutueshem
Leaflet
Në fillim