Playstation 3 Slim

170 LEK

Shitet nga: Ps3 07 Dhj 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Playstation 3 slim viti i prodhimit 2010 160gb i mbajtur shume mire ne gjendje pune me 3 leva dhe 10 lojra
Shitet per arsye mosperdorimi!
Leaflet
Në fillim