Okazion Ps3 me 4 leva dhe 5 lojra ose nderohet

120 EUR

140 EUR

Shitet nga: Ps3 15 Nën 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 1 780 LEK / muaj

Shitet ps3 me 4 leva dhe disa lojra
Cmimi i diskutueshem
Kontakt cel viber wp
0699139220
Nderohet me cel plus diference nga ana ime
Ose laptop
Leaflet
Në fillim