PLAYSTATION 3 (PA CIP)

150 LEK

Shitet nga: Klajdi 04 Shk 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shes playstation 3 pa cip i paisur me te gjitha fishat e nevojshem,4 leva njera ka nje problem te vogel dhe ka 8 disqe gta v pes 2012 call of duty ,mms ,blur etj
Në fillim