Shitet Ps3 bashk me xbox per pjes

Shitet nga: genci 18 Gush 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

162 EUR   180 EUR

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
PS3 ka problem ndezjen
........
Xbox I mungojn Fishat dhe dorezat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim