Shitet PS3 bashk me xbox 360

Shitet nga: genci 13 Gush 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 560 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
PS3 ka problem ndezjen
.........
xbox I mungojn fishat dhe doreza
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim