Salle ps3

Shitet nga: Xheku 10 Gush 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
3 ps3 origjinal ,3 televizora sunny 43 ne gjendje 10/10 . 3 kolltuqe dhe 3 tavolina me xham
Ne gjendje jan 6 doreza 10/10. 8 kompjutera dell
8 karrige ne gjendje perfekte
Cmimi i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim