Ps3

Shitet nga: Xheku 11 Sht 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shiten 3 ps3 ,3 tv 43 3 kolltuqe dhe 3 tavolina
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim