PS3

Shitet nga: Krisel 19 Tet 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
PS3 eshte ne gjendje te mir pune.
Shoqeruar me fish HDMI dhe fishin e ushqimit.
Pa leva edhe lojra.
Cmimi disk
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim