Ps3

Shitet nga: Xheku 19 Sht 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
3 ps3 origjinal, 3 televizora 43 marka sunny ,3 kolltuqe ,3 tavolina dhe 6 doreza ne gjendje 10/10
Ne gjendje jan edhe 8 kompjutera ne gjendje perfekte .cmimi i 1100
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim