PS3

Shitet nga: Andi 04 Pri 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shes play station 3 per arsye mosperdorimi ne gjendje super te mire i ardhur nga Italia para 1 jave ne 8 disqe(lojra)te ndryshme,dhe 2 leva.
Tel:0695890236
Cmimi 180€(i diskutueshem)
Qendra:Fier
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim