Ps3

Shitet nga: Ps3 10 Qer 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 960 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR   150 EUR

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet ps3 me pes2018 pes2014 dhe call of duty
Cmimi 60 mije leke i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim