playstation 3

Shitet nga: ariel 28 Gush 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet playstation 3 ne gjendje shume te mire.
Me 1 levë, dhe 2 lojra, pes11 dhe Ridge racer 7
cmimi 120 mijë lekë
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim