PLAYSTATION 3

Shitet nga: Rubin 22 Pri 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shiten 2 playstation 3 ne gjendje shum t mire me 4 leva dhe lojra...250 mij lek t dyja shiten dhe vec cmimi pak i diskutushem!!!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim