Playstation 3 dhe lojra te ndryshme

Shitet nga: Petro 21 Pri 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet nje playstation 3 i perdorur shume pak ne gjendje te mire pune me nje kercje shume te vogel afer butonit te ndezjes ne cep qe nuk duket fare e shoqeruar me 1 leve dhe lojra te ndryshme si: GTA 4 dhe 5, FIFA 13, 17, PES 2012, Ancharted 3 si dhe lojra te tjera ne gjendje shume te mire pa asnje gervishje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim