Elti

Shitet nga: Elti 09 Gush 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet Ps3 me lojra te instaluara dhe 2 lojra te tjera ose nderrohet me Ps4 + lek nga ana ime
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim