Shitet ps3 superslim

14 000 LEK

Shitet nga: TURI 28 Jan 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Modeli
PS3
Ps3 super slim me 20 loja te fundit te instaluara
Hdd 500 gb.Me nje leve dhe fishat perkatese.
Leaflet
Në fillim